czwartek, 18 marca 2010

Sztuczna biżuteria cz. 5

1. Kolczyk wykonane z koralików szklanych w kolorach niebiesko-zielonym i niebiesko-żółtym; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 3 cm.

2. Kolczyki wykonane z hematytowych koralików, drucik kształtowany ręcznie; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym, długość bez bigla: 3 cm.

3. Kolczyki wykonane z koralików crackle, przeźroczystych z delikatnym grafitowym odcieniem, na listkach maleńkie koraliki w kolorze ciemnego srebra; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym, długość bez bigla: około 2,5 cm.

4. Kolczyki wykonane z dużych czerwonych koralików w kształcie łezki; bigle antyalergiczne w kolorze ciemnego srebra, długość bez bigla 2,5 cm.

5. Kolczyki wykonane z białych korali przystrojonych przeźroczystymi koszyczkami i szklaną łezką; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: około 4 cm.

6. Kolczyki wykonane z niebieskich koralików szklanych, dużych w kształcie rombu oraz mniejszych w kształcie łezki; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 3,5 cm.

7. Kolczyki wykonane z koralików szklanych w kolorze bursztynowym; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 1,5 cm.

8. Kolczyki wykonane z drewnianych różowych koralików oraz czarnych koralików szklanych; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym, długość bez bigla: 1,5 cm.

9. Kolczyki wykonane z drewnianych koralików w kolorze granatowym; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 2 cm.

10. Kolczyki wykonane z drewnianych koralików w kolorze żółtym; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym, długość bez bigla: 2 cm.

11. Kwiatki zostały wykonane ręcznie z brązowych drewnianych koralików i posrebrzanego drucika; bigle antyalergiczne w kolorze ciemnego srebra, długość bez bigla: 3,5 cm.

12. Kolczyki wykonane z drewnianych koralików w kolorze czerwonym; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym, długość bez bigla: 3,5 cm.

13. Kolczyki wykonane z drewnianych koralików w kolorach czerwonym i kremowym; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym, długość bez bigla: 2,5 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...