niedziela, 14 marca 2010

Sztuczna biżuteria cz. 4

1. Kolczyki wykonane z korali w ciemnym bursztynowym kolorze ozdobionych koszyczkami bali oraz drobnych bursztynowych i posrebrzanych koralików; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 2,5 cm.

2. Kolczyki wykonane z delikatnych metalowych listków oraz małych czerwonych koralików; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 3 cm.

3. Kolczyki wykonane ze szklanych, częściowo metalizowanych korali oraz drobnych koralików posrebrzanych; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 2,5 cm.

4. Kolczyki udające tulipany, ich kwiat stanowią piękne różowo-fioletowe koraliki o nieregularnym kształcie; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 4,5 cm.

5. Delikatne i bardzo skromne kolczyki, główną ich ozdobą jest niewielki fioletowy koralik: bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 3,5 cm.

6. Kolczyki składają się z ręcznie robionych kółeczek ozdobionych koralikami w odcieniach różu i fioletu; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: około 4 cm.

7. Delikatne kolczyki wykonane z drobnych koralików, mniejsze w kolorze srebra, większe w kolorach ciemnozielonym, miodowym i fioletowym (niestety zdjęcie nie oddaje koloru tych koralików); bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 6,5 cm.

8. Delikatne kolczyki wykonane z drobnych koralików w kolorach czarnym i srebrnym; bigle antyalergiczne w kolorze ciemnego srebra, długość bez bigla: 8,5 cm.

9. Delikatne kolczyki wykonane z drobnych koralików w kolorach turkusowym i różowym; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 6,5 cm.

10. Delikatne kolczyki wykonane z drobnych koralików w kolorach turkusowym i miodowym; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym, długość bez bigla: około 6 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...