środa, 10 marca 2010

Sztuczna biżuteria cz. 2

1. Kolczyki wykonane z elementów antyalergicznych w kolorze ciemnego srebra i czarnych koralików o nieregularnym kształcie oraz małych słoników na szczęście, długość bez bigla: około 2,5 cm.

2. Kolczyki wykonane z czarnych elementów antyalergicznych, czarnej żyłki i czerwonych koralików crackle, małych różyczek oraz koralików w kształcie łezki, długość bez bigla: 5 cm.

3. Kolczyki wykonane z elementów antyalergicznych w kolorze srebrnym i szklanych koralików w kolorze bursztynu, długość bez bigla: 4,5 cm.

4. Kolczyki wykonane z elementów antyalergicznych w kolorze srebrnym i dużych szklanych korali przypominających kryształki lodu oraz mniejszych przeźroczystych koralików, długość bez bigla: około 3,5 cm.

5. Kolczyki wykonane z elementów antyalergicznych w kolorze srebrnym i kremowych koralików z delikatnym perłowym połyskiem, długość bez bigla: 1,2 cm.

6. Kolczyki wykonane z elementów antyalergicznych w kolorze czarnym, czarnej żyłki oraz szklanych przeźroczystych koralików, długość bez bigla: 3,5 cm.

7. Kolczyki wykonane z elementów antyalergicznych w kolorze ciemnego srebra i szklanych koralików w piwnym kolorze z delikatnym metalicznym połyskiem, długość bez bigla: 3 cm.

8. Kolczyki wykonane z elementów antyalergicznych w kolorze ciemnego srebra i czerwonych koralików kropelek, długość bez bigla: około 2 cm.

9. Kolczyki wykonane z elementów antyalergicznych w kolorze czarnym i przeźroczystych koralików w radosnym odcieniu zieleni, koralik opleciony jest czarnym drucikiem, długość bez bigla: około 2,5 cm.

10. Delikatne kolczyki wykonane z czarnych elementów antyalergicznych i drobnych kryształkowych koralików, długość bez bigla: około 5 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...