sobota, 8 marca 2014

Koniec twórczego lenistwa.

Zbyt długo Mnie tutaj nie było. Obawiałam się, że po tak długiej przerwie nie będę nawet wiedziała od czego zacząć. Okazuje się jednak, że z blogowaniem jest jak z jazdą na rowerze :)

Nie mogę powiedzieć, że przez cały czas nieobecności tutaj nie robiłam zupełnie nic twórczego, ale to nie taka twórczość do jakiej wcześniej byłam przyzwyczajona. Od dłuższego czasu zaczęłam więc silnie odczuwać chęć tworzenia, toteż pracując w pocie czoła uporządkowałam szybciutko Moją nową pracownię i postanowiłam, że koniec z twórczym lenistwem :) 
W Pracowni Basi znów się pracuje, więc zapraszam do odwiedzania Mnie tutaj i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat rękodzieła i nie tylko :)

Nieprzypadkowo piszę o tym akurat dzisiaj, gdyż właśnie dzisiaj mijają cztery lata od dnia, w którym napisałam pierwszy post na blogu. Od tamtego dnia blog zmieniał swój wygląd kilka razy, zmieniał się charakter zamieszczanych postów i zmieniłam się Ja. To lubię najbardziej ... lubię myśleć o tym jaka byłam kiedyś i o tym jak sądziłam, że już inna nie będę. Nic bardziej mylnego, codziennie uczymy się przecież czegoś nowego, a doświadczenia jakie zdobywamy zmieniają Nas na zawsze. To zjawisko całkiem naturalne i oczywiste, ale czasami trzeba powiedzieć to głośno, żeby móc się nad tym zastanowić :)

Dziś Dzień Kobiet, więc życzę Nam Kobietkom, żebyśmy zawsze umiały marzyć i dążyć do spełniania tych marzeń, żeby zawsze jedno spełnione marzenie zastępowane było dwoma kolejnymi, bo to właśnie od marzeń wszystko się zaczyna :)


Pozdrawiam, Basia :)


1 komentarz:

  1. "Dobrze, że wróciłaś, kwiaty w wazonie, znów oswojone cicho piją wodę" :)
    Mam nadzieje, że postów będzie dużo, obiecuje sprawdzać!
    Pozdrawiam cieplutko!
    PS: A co do zmian, to ja też patrząc na swojego bloga je dostrzegam. Poza tym zmieniają mi się też twórcze upodobania. Im bliżej mojego ślubu tym bardziej ciągną mnie "paniodomowe" zajęcia. Ostatnio szyję i szyję, ale z modeliną też chce się za niedługo przeprosić :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...