czwartek, 26 września 2013

Czy ktoś Mnie jeszcze pamięta?

Powoli wracam :) 
Omiatam pajęczyny z blogowych kątów i zadomawiam się tutaj na nowo. Długo, bardzo długo Mnie tutaj nie było i choć nie mam takiego obowiązku to czuję, że powinnam szepnąć słówko wyjaśnienia czytelnikom bloga (jeśli jeszcze jacyś zostali :).
Dlaczego więc tak długo mnie nie było? Powody są co najmniej dwa. Pierwszy i chyba najważniejszy to taki, że wody gruntowe zalały moją pracownię. Trzeba było wszystko stamtąd ewakuować i długo czekać aż woda zniknie i wszystko się wysuszy. Gry pracowni nie było, a w całym domu jednocześnie trał remont, nie miałam ani możliwości, ani chęci nic tworzyć. I oto właśnie drugi powód: brak miejsca do pracy oraz nadmiar obowiązków związanych z remontem domu.
Nie zacznę pisać regularnie postów od dziś czy od jutra. Odzywam się, żebyście wiedzieli, że Pracownia Basi nadal istnieje i że nie przestaję tworzyć. 
Zanim zacznę znów prowadzić bloga tak jak należy, muszę na nowo urządzić pracownię, żebym miała odpowiednie miejsce do pracy, której efekty będę mogła Wam pokazywać :)

Pozdrawiam, Basia :)

2 komentarze:

  1. Powodzenia zatem! My na pewno tutaj będziemy ;)
    Pozdrawiam cieplutko!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...