środa, 30 stycznia 2013

Bukiecik.

Remont przeciąga się i przeciąga, przez ten miesiąc niewiele zrobiliśmy, bo ciągle pojawiało się coś innego, co trzeba było zrobić natychmiast. I tak bałagan w domu sobie trwa w najlepsze, a Nasz stan psychiczny z nim związany pogarsza się z tygodnia na tydzień. Najgorszy jest betonowy pył , który z podłogi w korytarzu roznosi się po całym domu, w czym ochoczo pomagają mu Nasze koty. Na szczęście dni jego są policzone (pyłu, nie kota), a kiedy w końcu wszędzie będą już podłogi, będzie można zacząć sprzątać. 
Zamówienie na poniższy bukiet wyrwało mnie z niemocy twórczej, która dokuczała mi od jakiegoś czasu. Jednocześnie robiłam także inny bukiet, który okazał się pomyłką, ale o tym następnym razem.
Wybaczcie jakość zdjęć, ale trudno teraz o dobre światło, a i mój aparat do najlepszych nie należy.


7 komentarzy:

 1. Bukiet aspaniały, aż tak lepiej na sercu się zrobiło od tych pięknych kolorków!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bukiet wspaniały - oj coś klawiatura szwankuje "0)

   Usuń
 2. Przepiękny bukiecik i wazonik wiklinowy również :)
  Ciepło u Ciebie jak zawsze Basiu :)
  Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości przy remoncie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka już śliczna wiosna u Ciebie! Mam nadzieję, że remont uda się wreszcie pomyślnie zakończyć... W Lawendowej Kuźni nad lutym patronuje Anioł Wytrwałości - może i Tobie przyda się odrobina jego pomocy ;) Ciągle jeszcze planuje jak ów Anioł będzie wyglądał - może i Ciebie namówię do zabawy i próby interpretacji tego tematu?
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, że pomoc Anioła Wytrwałości przyda mi się, ale nie tylko w lutym, potrzebuję jej cały czas i wcale nie odrobinę :) Chętnie przyłączę się do zabawy, jak tylko uporam się z aktualnymi zamówieniami :)

   Usuń
 4. Dziękuję dziewczyny za Wasze miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczniutkie rzeczy pani robi ,ja dopiero zaczynam zapraszam do siebie
  http://szaroburaporka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...