sobota, 19 czerwca 2010

Sztuczna biżuteria cz. 8

1. Kolczyki wykonane z koralików oraz stożków bali, czerwone, niebieskie i zielone; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym. 
2. Kolczyki z wykonane z czarnych prostokątnych korali oplecionych czerwonym drucikiem; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym.
3. Kolczyki wykonane z czarnych korali w trzech różnych kształtach; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym.
4. Kolczyki wykonane z czerwonych korali w kształcie dużej kropli i małych czerwonych okrągłych koralików, ozdobione wianuszkami bali; bigle antyalergiczne w kolorze srebra, długość bez bigla: 3 cm.
5. Kolczyki wykonane z dużych przeźroczystych czerwonych korali zawieszonych na gałązkach bali; bigle antyalergiczne w kolorze ciemnego srebra.
6. Kolczyki wykonane z pomarańczowych przeźroczystych kul w trzech różnych wielkościach, przystrojone koszyczkami bali; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 5 cm.
7. Kolczyki wykonane z dużych czerwonych koralikowych kropli przystrojone koszyczkami bali oraz małym czerwonymi i srebrnymi koralikami; bigle antyalergiczne w kolorze ciemnego srebra.
8. Kolczyki wykonane z czarno-zielonych koralików o nieregularnym kształcie.
9. Kolczyki wykonane z czerwonych korali w trzech różnych wielkościach, przystrojone wianuszkami bali.
10. Skromne, ale strojne kolczyki wykonane z czerwonych korali w kształcie pastylki; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym, długość bez bigla: 2 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...