sobota, 19 czerwca 2010

Sztuczna biżuteria cz. 7

1. Zielone szlifowane koraliki na zielonej żyłce; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym.

2. Miodowe koraliki na fioletowej żyłce; bigle antyalergiczne w kolorze czarnym.
3. Kolczyki koła wykonane z dużych bursztynowych korali i drobnych brązowych koralików; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym.
4. Kolczyki wykonane na podstawie bali z czerwonych koralików w kształcie kropli; bigle antyalergiczne w kolorze ciemnego srebra, długość bez bigla: 6,5 cm.
5. Delikatne kolczyki wykonane z listków bali oraz małych czarnych koralików; bigle antyalergiczne w kolorze ciemnego srebra, długość bez bigla: 4cm.
6. Duże kryształowe rąby na zielonej żyłce, przystrojone małymi kryształowymi koralikami; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: 5 cm.
7. Kolczyki koła wykonane z żółtych koralików w kształcie łezki oraz cieniowanych kwadracików w kolorach zielonym i żółtym; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym; średnica koła: 4cm.
8. Kolczyki koła wykonane z czarnych i brązowych korali.
9. Kolczyki koła wykonane z czerwonych korali w kształcie łezki oraz czarnych koralików o kształcie nieregularnym; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym; średnica koła: 5 cm.
10. Kolczyki koła bogato zdobione czerwonymi owalnymi koralami oraz w kształcie kropli zamieszczonymi na ręcznie robionych łańcuszkach; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym; średnica koła 4 cm., długość bez bigla: 11 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...