piątek, 12 sierpnia 2011

Torebka i wyróżnienie.

Zrobiłam torebkę, taką nie za małą i nie za dużą. W odcieniach zieleni, turkusu i niebieskości. Zdjęcia oczywiście , pomimo moich wszelkich prób, nie chcą odzwierciedlić rzeczywistych kolorów. Rzeczywiste kolory są oczywiście dużo ładniejsze i ładnie się ze sobą komponują. 
A teraz o wyróżnieniu, które otrzymałam od Tai z lawendowej kuźni, za które oczywiście ładnie podziękowałam, i które sprawiło mi ogromną przyjemność.


 Nie bardzo wiem tylko co z tym teraz zrobić, ponieważ osoby, którym chciałabym takie wyróżnienie przekazać, już je otrzymali.
Bardzo ciekawym elementem tej zabawy, wydaje mi się napisanie siedmiu rzeczy o sobie. Dzięki temu możemy się troszkę poznać, więc napiszę coś i Ja. Kolejność przypadkowa:
1. Kocham polską wieś, szczególnie tą starą, gdy nie było asfaltowych dróg, a ludzie żyli w zgodzie z naturą i szanowali ją. Lubię niemal wszystko co stworzyła natura i lubię się tym otaczać.
2. Zwierzaki traktuję ja członków rodziny, są moimi przyjaciółmi, a Ja ich przyjacielem.
3. Uwielbiam czytać. Jedne z moich ulubionych książek to "Mały książę", "Kobieta z wydm", "Mistrz i Małgorzata", a także książki o tematyce wiejskiej z "Chłopami" na czele oraz "Cham" i "Chata za wsią".
4. Bardzo lubię gotować, piec i eksperymentować w kuchni.
5. Lubię zwiedzać różne ciekawe miejsca, rezerwaty przyrody, stare zamczyska itp., ale generalnie jestem domatorką. W domu czuję się najlepiej i potrafię zorganizować sobie czas tak, aby go spędzić ciekawie i przyjemnie. Uważam, że aby dobrze się bawić, nie trzeba od razu wydawać dużej sumy i jechać 500km od domu. Wystarczą dobre chęci i odrobina wyobraźni.
6. Uwielbiam pracę z dziećmi i wiem, że zawód który sobie wybrałam jest tym, który powinnam wykonywać. 
7. Uważam, że rodzina jest zawsze najważniejsza, zawsze powinna trzymać się razem i szanować się.

Na zakończenie, chciałabym jeszcze zdementować pewne plotki. Otóż ... to nie prawda, że moje koty tylko śpią. Oto dowód: Harpun pracujący przy komputerze. Proszę spojrzeć jakie skupienie na pyszczku, te przymrużone ślepka i nastroszone uszy mówią same za siebie ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...