sobota, 10 kwietnia 2010

Kolczyki szydełkowe cz. 2

1. Duże szydełkowe kule ręcznie wykonane z włóczki w kolorze zielonym, zawieszone na posrebrzanej żyłce, ozdobione drewnianymi oraz kryształowymi koralikami; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: około 9 cm.

2. Duże szydełkowe kule ręcznie wykonane z włóczki w kolorze czerwonym, zawieszone na posrebrzanej żyłce, ozdobione drewnianymi oraz kryształowymi koralikami; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: około 8 cm.

3. Duże szydełkowe kule ręcznie wykonane z włóczki w kolorze fioletowym, zawieszone na fioletowej żyłce, ozdobione drobnymi koralikami; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: około 8 cm.

4. Duże szydełkowe kule ręcznie wykonane z włóczki w kolorze kremowym, zawieszone na posrebrzanej żyłce, ozdobione koralikami bali; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: około 9,5 cm.

5. Kolczyki składające się z szydełkowych korali ręcznie wykonanych z nici bawełnianej w kolorze brudnego różu oraz różowych szlifowanych koralików; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: około 4,5 cm

6. Kolczyki składające się z szydełkowych korali ręcznie wykonanych z nici bawełnianej w kolorze złotym oraz złotych szlifowanych koralików; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: około 4,5 cm

7. Kolczyki składające się z szydełkowych korali ręcznie wykonanych z nici bawełnianej w kolorze niebieskim oraz kwiatuszków bali; bigle antyalergiczne w kolorze ciemnego srebra, długość bez bigla: około 4 cm.

8. Szydełkowe koraliki w dwóch rozmiarach, ręcznie wykonane z nici bawełnianej w kolorze oliwkowym; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym, długość bez bigla: około 4 cm.

9. Kolczyki składające się z szydełkowych korali ręcznie wykonanych z nici bawełnianej w kolorze turkusowym oraz turkusowych drewnianych koralików; bigle antyalergiczne w kolorze srebrnym.

10. Szydełkowe korale ręcznie wykonane z nici bawełnianych w kolorze zielonym, zawieszone na antyalergicznych biglach w kolorze srebrnym.

11. Kolczyki składające się z szydełkowych korali ręcznie wykonanych z nici bawełnianej w kolorze żółtym oraz z żółtych koralików szklanych.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...