czwartek, 19 maja 2011

Szydełkowe kolczyki - cz. 1

Kolorowe szydełkowe kolczyki. 
Robiłam je jeszcze przed kiermaszem.niedziela, 8 maja 2011

Kiermaszowa porcja korali. - cz. 2

... czarno-szare, ...... różowo-śliwkowe, ...... fioletowo-szare, ...... różowo-pomarańczowe ...i eksperymentalny naszyjnik, którego kolejna wersja na pewno będzie lepsza.

piątek, 6 maja 2011

Kiermaszowa porcja korali. - cz. 1

Oto korale, które robiłam na kiermasz. Zdaje się, że zdjęcia nie są najlepsze (robione na dworze w pełnym słońcu), ale ostatecznie wszystko na nich widać i nawet w miarę dokładnie oddają kolory :)

Korale chabrowo-szare, ...


... czarno-szaro-białe, ...... niebiesko-niebieskie, ...... w odcieniach różu i fioletu, ...... zielono-zielone, ...... c.d.n.

czwartek, 5 maja 2011

Decoupage, czyli ...

... jeszcze coś z przeszłości. 
W listopadzie 2009 roku uczestniczyłam w kursie Decoupage i poniżej przedstawiam niektóre przedmioty, które na tym kursie poczyniłam.
Miłego oglądania :)

środa, 4 maja 2011

Dawno, dawno temu ...

... zrobiłam swoje pierwsze przedmioty z masy solnej. Zdjęcia totalnie amatorskie, nie sądziłam wtedy, że będę chciała je gdzieś pokazywać. Nie mam też zdjęć wysuszonych i pomalowanych niektórych przedmiotów. 

Pierwsze kolczyki koła, pomalowałam je później na intensywny niebieski kolor. 


Drugie kolczyki, z których jestem naprawdę dumna, z masy solnej zabarwionej kakao, z masy wymieszanej z pieprzem i ozdobione ziarenkami ziela angielskiego. Podarowałam je mojej przyjaciółce, która nosi je do dziś i mówi, że nadal pięknie pachną :)


Świecznik, który jak widać popękał podczas suszenia. Mimo tego jakiś czas zdobił nasz pokój.


Dziewczę, które nigdy nie zostało pomalowane. Leżała i leżała, aż w końcu "złapała" wilgoci i rozmiękła.


Był jeszcze mały słodki aniołek, którego darzyłam ogromnym sentymentem. Długo stał w kredensie i uśmiechał się do Nas, aż stwierdziłam, że go przemaluję i ozdobię serwetkową różą. Podczas zabiegu połamała mu się sukienka i taki połamany leży teraz w pudełku na szafie.


A wszytko to było tak dawno, że nawet nie pamiętam kiedy.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...